Najczęściej zadawane pytania

„Profesjonalny zamawiający” to jedyny na rynku magazyn dla specjalistów ds. zamówień publicznych o zaawansowanym poziomie wiedzy i z bogatym doświadczeniem. W każdym numerze miesięcznika znajdują się stałe działy: 

  • TEMAT NUMERU z konkretnym, szczegółowym tematem związanym z przepisami Pzp i praktyką ich stosowania;
  • INFORMATOR PRAWNO-PRZETARGOWY z omówieniem zmian prawnych i prezentacją najnowszego orzecznictwa KIO i sądów;
  • Z PRAKTYKI ZAMAWIAJĄCEGO, gdzie zaprezentowane będą kazusy z przykładami nie tylko „dobrej praktyki”, ale także analizą popełnianych przez zamawiających błędów;
  • INTERPRETACJA PRZEPISÓW z eksperckim pogłębionym komentarzem na temat konkretnego przepisu;
  • WZORY DOKUMENTÓW z instrukcją, jak je wypełniać i wizualizacją miejsc, w których najłatwiej o błędy.

„Profesjonalny Zamawiający” stworzony został z myślą o osobach odpowiedzialnych za organizowanie zamówień publicznych po stronie zamawiających, m.in.

  • specjalistach ds. zamówień publicznych,
  • specjalistach/inspektorach/kierownikach/dyrektorach komórek zajmujących się zamówieniami publicznymi (w różnych instytucjach mogą to być np. biura/departamenty/wydziały/sekcje ds. inwestycji, rozwoju, zakupów, finansów)
  • wójtach/burmistrzach/prezydentach miast

Ewentualnej rezygnacji z zestawów aktualizujących należy dokonać w formie pisemnej. Wystarczy przesłać do nas faks 22 619 60 10 lub list na adres:

Centrum Wysyłkowe Wydawnictwa "Wiedza i Praktyka",
ul. Paderewskiego 167,
05-070 Sulejówek.

Wysoki poziom merytoryczny zawdzięczamy doświadczonym ekspertom z dziedziny zamówień publicznych. Są to m.in. specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, prawnicy, pracownicy instytucji organizujących przetargi oraz Urzędu Zamówień Publicznych, a więc osoby, których wiedza pozwala rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany problem.

Cena jednego egzemplarza wynosi 49,90 zł netto (52,40 zł brutto). Fakturowanie raz na kwartał. Co trzy miesiące będzie wystawiana faktura na Twoją firmę obejmująca 3 kolejne numery miesięcznika, a także koszty pakowania i wysyłki - 23,63 zł brutto kwartalnie (22,50 zł netto + 5% VAT).

Jeśli złożysz czytelny podpis na druku zamówienia, możesz mieć pewność, że biuletyn dotrze w Twoje ręce. Przesyłka będzie zaadresowana na Twoje nazwisko.

Oczywiście! Centrum Obsługi Klienta tel. 22 518 29 29 poinformuje Cię o stanie realizacji zamówienia, płatnościach i udzieli wyczerpujących informacji na wszystkie pytania związane z Twoim zamówieniem.

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 48 godzin od daty jego otrzymania.

Najprościej wysłać zamówienie z naszej strony internetowej. Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola. Możesz też wysłać do nas fax 22 617 60 10 lub przesłać zamówienie pocztą pod adresem:

„Profesjonalny Zamawiający”
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o .o.,
05-070 Sulejówek,
ul. Paderewskiego 167

Telefon

22 518 29 29
Fax: 22 617 60 10
Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00

Po godzinach pracy COK prosimy o kontakt drogą mailową na cok@wip.pl.

Dane kontaktowe

Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
ul. Łotewska 9a
03-918 Warszawa

wiper-pixel